• Rozliczenie Rada Rodziców

• Szanowni Państwo,
            informujemy, iż w zakładce Rada Rodziców pojawiło się rozliczenie
            wydatków RR za bieżący rok szkolny 2019/2020.
            Jednocześnie informujemy, że w związku z zaistniałą sytuacją zaplanowane
            wydarzenia, które miały być dotowane z
            budżetu RR odbędą się w pierwszym możliwym terminie w nowym roku
            szkolnym.
            Dla dzieci, które w tym roku opuszczają przedszkole, a opłaciły obie
            składki semestrowe, zostały przygotowane dodatkowe upominki do odbioru w
            przedszkolu, po uprzednim ustaleniu terminu z władzami Przedszkola.

w razie pytań proszę o kontakt.

Bardzo dziękuję, pozdrawiam,

Małgorzata Jędrzejewska

• DYŻUR WAKACYJNY 2019/2020 -PILNE!

• Informacja dla Rodziców dzieci zgłoszonych na dyżur wakacyjny od 1.07.2020 do 7.08.2020

Informujemy, że istnieje możliwość pobrania Karty zgłoszenia dziecka na dyżur wakacyjny wraz z załącznikami : (ankieta wstępnej kwalifikacji dziecka w czasie trwania epidemii COVID-19, oświadczenie rodziców/opiekunów prawnych w czasie trwania epidemii COVID-19).

Zobowiązujemy rodziców do oddania wyżej wymienionych dokumentów w terminie do 19.06.2020 do godz. 15:00 osobiście w placówce, bądź w kopercie do skrzynki pocztowej, która znajduje się przy drzwiach wejściowych przedszkola. Ponadto istnieje możliwość odbioru wymienionych druków dokumentów w sekretariacie przedszkola od godziny 7:00 do godziny 15:00.

Ponadto informujemy, że dzieci rodziców nie pracujących nie zostaną przyjęte na dyżur wakacyjny do przedszkola. Powodem tej decyzji jest konieczność przyjęcia dzieci rodziców pracujących z innych przedszkoli w których będą odbywać się remonty oraz stosowanie się do wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego i obowiązujących aktualnie procedur bezpieczeństwa i higieny na terenie przedszkola w czasie trwania koronawirusa COVID-19.

Pliki do pobrania: