• DYŻUR WAKACYJNY

• INFORMACJA!

SZANOWNI RODZICE DEKLARUJĄCY POBYT DZIECKA W LIPCU I SIERPNIU !

Informujemy, że w okresie lipca i sierpnia dzieci z naszego przedszkola mają zapewnione miejsca

w następujących placówkach.

Przedszkola pracujące w miesiącu lipcu i sierpniu wyznaczone do przyjęcia dzieci

Podwale

Przedszkole Miejskie nr 9 - Liczba wolnych miejsc 11

Podłęże

Przedszkole Miejskie nr 26 - Liczba wolnych miejsc  20

Jeleń

Przedszkole Miejskie nr 19 - Liczba wolnych miejsc  25

Bory

Szkoła Podstawowa nr 14 (oddział przedszkolny) - Liczba wolnych miejsc  10

1. Zostaną Państwu, którzy deklarowali pobyt dziecka w lipcu i sierpniu rozdane przez nauczycieli grup karty zgłoszeń.

2. Przyjmowanie "Karty zgłoszenia dziecka do przedszkola/oddziału przedszkolnego miesiącu i lipcu i sierpniu w roku szkolnym 2020/2021" przez przedszkola odbywa się w dniach od 10 do 17 maja 202r.

3. Do 12 maja prosimy o złożenie kart na lipiec i sierpień w naszym przedszkolu ( wszystkie karty zostaną razem rozwiezione przez nas do wskazanych placówek).

4. Decyzję o przyjęciu dziecka do przedszkola pełniącego dyżur podejmuje jego dyrektor. W przypadku zgłoszenia większej liczby dzieci niż liczba miejsc w przedszkolu, dyrektor może zaproponować rodzicom miejsce w innej, najbliższej placówce pełniącej dyżur w tym czasie, dysponującej wolnymi miejscami. Dyrektor placówki mającej wolne miejsca nie może odmówić przyjęcia dziecka.

5. Informacja o przyjęciu lub nieprzyjęciu dziecka do przedszkola w miesiącu lipcu i sierpniu w roku szkolnym 2020/2021 zostanie podana w dniu 24 maja 2021 r.

6. W przypadku zgłoszenia dziecka do przedszkola w miesiąc lipcu i sierpniu po upływie terminu wyznaczonego , przyjęcie dziecka może nastąpić pod warunkiem posiadania wolnych miejsc i jest uzależnione od decyzji dyrektora przedszkola.

7. Za pobyt dziecka w przedszkolu w miesiącu lipcu i sierpniu rodzice wnoszą opłatę na zasadach określonych w statucie przedszkola pracującego w miesiącu lipcu i sierpniu, w tym stawkę żywieniową obowiązującą w tym przedszkolu w roku szkolnym 2020/2021.