• O Nas

• „Dziecko jest zapowiadającą się zorzą człowieczeństwa,

istotą chłonną i ciekawą wielkiego świata ludzi"

S.Szuman

Misją naszego Przedszkola jest zapewnienie każdemu dziecku wszechstronnego rozwoju jego talentów i zdolności, bez nacisków i przymusu, a poprzez rozbudzanie jego ciekawości i zaspokojenie naturalnej potrzeby poznania otaczającego świata.

Przedszkole oferuje swoim wychowankom i rodzicom:

• lokalizację z dala od ruchliwych ulic
          • duży i zazieleniony ogród przedszkolny wyposażony w piaskownicę i plac zabaw
          • duże przestronne sale
          • wykwalifikowany personel
          • smaczną i zdrową kuchnię (dostosowaną do dzieci z alergiami pokarmowymi)
          • atrakcyjne i różnorodne zajęcia w sali i na ogrodzie
          • wiele uroczystości i imprez dla dzieci wraz z rodzicami
          • szereg wycieczek rekreacyjnych, wyjazdów do kina teatru oraz muzeum

DZIECKO W NASZYM PRZEDSZKOLU:

• czuje się bezpiecznie,
          • jest akceptowane takie, jakie jest,
          • ma możliwość indywidualnego rozwoju i osiąga sukces,
          • uczy się dostrzegać swoje mocne strony,
          • buduje pozytywny obraz samego siebie,
          • uczy się dostrzegać potrzeby innych ludzi,
          • poznaje swoje prawa i obowiązki,
          • osiąga dojrzałość szkolną na wymaganym poziomie, gwarantującą z powodzeniem rozpoczęcie nauki w szkole.

BAZA PRZEDSZKOLA

• Placówka posiada 5 sal dydaktycznych wyposażonych w nowoczesne, atestowane meble dostosowane do wzrostu dzieci i do właściwego ułożenia dla nich pomocy wraz z przyległymi do nich łazienkami.
          • Bogaty sprzęt i urządzeniami do zabaw rytmicznych, ruchowych i gimnastyki korekcyjnej. W przedszkolu znajduje się również sprzęt audio - wideo.
          • Małą salę do prowadzenia zajęć logopedycznych, gimnastyki korekcyjnej i pracy korekcyjno - kompensacyjnej
          • Zaplecze kuchenne, sanitarne i administracyjne.
          • Piękny i duży plac zabaw z atrakcyjnym sprzętem ogrodowym oraz piaskownicą.