Dbamy o zdrowie Nasz ogródek warzywno - zielarski Nasze certyfikaty oraz udział w programach zdrowotnych Spotkania z ciekawymi osobami "Ruch to zdrowie". " W zdrowym ciele zdrowy duch"

Przedszkole Promujące Zdrowie

Dbamy o zdrowie

Definicja Przedszkola Promującego Zdrowie

Przedszkole promujące zdrowie tworzy warunki i podejmuje działania, które sprzyjają:

• dobremu samopoczuciu, dostrzeganiu dobrych postaw prozdrowotnych u siebie
    i innych zmierzających do uzyskania lepszej jakości życia

• zachęcaniu do dbania o zdrowie w przedszkolu i rodzinie - nawiązanie współpracy
    z rodziną w celu ujednolicenia działań, wykorzystanie i dostrzeganie oddziaływania natury na nasze zdrowie