• KRAJOWY CERTYFIKAT SZKÓŁ PROMUJĄCYCH ZDROWIE

Dnia 27 listopada 2019 r. dyrektor przedszkola wraz z nauczycielem koordynatorem projektu w zakresie Promocji Zdrowia odebrały na uroczystej Gali w Warszawie z rąk Iwony Michałek ─ Sekretarza Stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowe oraz prof. Barbary Woynarowskiej ─ przewodniczącej Centralnej Kapituły Krajowego Certyfikatu „Przedszkole i Szkoła Promujące Zdrowie” - Krajowy Certyfikat Przedszkole Promujące Zdrowie. Certyfikat ten, jest ogromnym sukcesem dla całej społeczności przedszkolnej. Przyznanie Certyfikatu jest potwierdzeniem, że przedszkola  pracują zgodnie z modelem przedszkola promującego zdrowie  oraz wyrazem uznania dotychczasowych osiągnięć, będących wynikiem wieloletniej, długofalowej i systematycznej pracy.