• Podaruj 1% dla naszego przedszkola

• Podaruj 1% dla naszego przedszkola.

• Szanowni Rodzice i Przyjaciele przedszkola

• Zwracamy się do Was z gorącą prośbą o przekazanie 1% podatku na potrzeby przedszkola.

Wystarczy w oświadczeniu podatkowym podać nasz

KRS 0000040813 z dopiskiem

PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 15 W JAWORZNIE

Dzięki zgromadzonym środkom możemy zakupić pomoce dydaktyczne, zabawki , zmodernizować sale zajęć , kupić niezbędny sprzęt i wyposażenie przedszkola.

Za otrzymaną pomoc jeszcze raz serdecznie dziękujemy.

• Dyżur wakacyjny 2021 r.

• Szanowni Rodzice !

Uprzejmie informujemy , że w okresie wakacyjnym tj. od 01.07.2021 do 31.08.2021 przedszkole będzie nieczynne w związku z planowanym remontem kuchni.

Prosimy o niezwłoczne zgłaszanie Państwa potrzeb w zakresie terminu dyżuru wakacyjnego u Pań woźnych.

• "MOGĘ! Zatrzymać SMOG - Przedszkolaku złap oddech" – II edycja

• Szanowni Rodzice !

Oczyszczacze powietrza zostały zakupione ze środków Województwa Ślaskiego w ramach kampanii edukacyjno - informacyjnej pn.: "MOGĘ! Zatrzymać SMOG - Przedszkolaku złap oddech" – II edycja, współfinansowanej przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach".

• Drodzy Darczyńcy 1% dla Przedszkola !

W związku z wejściem przepisów RODO przedszkole nie ma mozliwości na pozyskanie Waszych danych osobowych. Nie mogliśmy tak jak to mamy w zwyczaju przekazać życzeń świątecznych w podziękowaniu za Wasze wsparcie dla nas.

Dziękujemy z całego serca za pomoc jaką przedszkole corocznie uzyskuje dzięki

przekazywanemu 1% na nasze potrzeby, przez co możemu doposażyć bazę dydaktyczną przedszkola.

Z otrzymanych środków mogliśmy w grudniu 2020 r. zakupić nowe szafy , gdyż te tóre posiadaliśmy były z 1960 r.

W Nowym Roku 2021 składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia , radości i spełnienia

wszystkich marzeń oraz realizacji planów osobistych.

Dyrektor wraz z pracownikami i dziećmi

• DZIEŃ BABCI I DZIADZIA

• KOCHANI!!!

Z RACJI , ŻE TRWAJĄ FERIE ZIMOWE, NAGRYWANIE FILMIKÓW Z OKAZJI DNIA BABCIA I DZIADZIA ODBYWAĆ SIE BĘDZIE MIĘDZY 1.02-05.02.2021.
            O ICH DOKŁADNYM TERMINIE ZOSTANIECIE POINFORMOWANI.

DZIĘKUJEMY :)))

• ZABAWA KARNAWAŁOWA

• DRODZY RODZICE

28.01.2021 TJ. CZWARTEK W PRZEDSZKOLU ODBĘDZIE SIĘ ZABAWA KARNAWAŁOWA. DZIECIACZKI BĘDA SIĘ BAWIŁY NA SWOICH SALACH.
            PODCZAS ZABAWY KARNAWAŁOWEJ BĘDĄ WYKONYWANE ZDJĘCIA PRZEZ PANA FOTOGRAFA.
            BARDZO PROSIMY, ABY DOSTARCZYĆ STROJE DLA DZIECIACZKÓW W TERMINIE 25.01-26.01 W CELU ICH WCZEŚNIEJSZEJ DEZYNFEKCJI - PROSIMY O OPISANIE REKLAMÓWEK.

DZIĘKUJEMY :))