• REKRUTACJA - POTWIERDZENIE WOLI

• Drodzy rodzice!

W związku z ograniczeniem zarażenia się koronawirusem COVID – 19 w dniach od 3 – 8 kwietnia w godzinach między
            9.00 – 15.00, potwierdzenie woli wyboru przedszkola można potwierdzić mailem na adres
            przedszkole15@jaworzno.edu.pl lub telefonicznie pod numerem tel. 762 92 38 podając imię i nazwisko dziecka oraz datę jego urodzenia.

• Drodzy rodzice!

Dnia 31 marca o godzinie 12.00 w Przedszkolu Miejskim
            nr 15 na oknie, obok wejścia do przedszkola od strony ogrodu i na stronie internetowej naszego przedszkola, będzie zamieszczona lista dzieci zakwalifikowanych
            i niezakwalifikowanych.

• E-maile grupowe

Poniżej znajdują się maile grupowe, za ich pośrednictwem możecie sie
            kontaktować z Paniami wszych dzieciaczków,
            do czego bardzo gorąco zachęcamy.

Grupa Maluszki (Biedroneczki)                                           Grupa Stszaki I (Jeżki)

pm15.biedronki@gmail.com                                                     grupa4jezyki@interia.pl

Grupa Średniaki I (Motylki)                                                  Grupa Starszaki II (Pszczółki)

pm15.motylki@gmail.com                                                        pm15.pszczolki@gmail.com

Grupa Średniaki II (Żabki)

zabkipm15jaworzno@gmail.com

Ważna informacja!!!

Tematyka tygodniowa, zadania do wykonania, karty pracy itp. będą zamieszczane na stronie internetowej naszego przeszkola, lecz już nie w aktualnościach tylko w poszczególnych grupach, które znajdują się na lewym pasku. Wchodząc w wybraną grupę, u góry znajdziemy różne zakładki, a wśród nich taką o nazwie "Zdalne nauczanie" i nazwa grupy. Tam właśnie znajdziemy wszystkie materiały do pobrania :)).

W razie pytań, czy niejasności piszemy do Pań, za pośrednictwem e-maile grupowych :))

• Nauka i zabawa przedszkolaka - "mailowo" ;))

• Rodzice!!!

W związku z zaistniałą sytuacją, pragniemy Was poinformować, że nauczyciele poszczególnych grup przedszkolnych utworzą grupowe adresy e-mail.

Niebawem zostaną one umieszczone na stronie naszego przedszkola.

Bardzo prosimy Was drodzy rodzice o współpracę i wyrozumiałość.

Pozdrawiamy Gorąco i życzymy zdrówka

• INFORMACJA PILNA DO RODZICÓW I NAUCZYCIELI

• RODZICE , NAUCZYCIELE !

Szanowni Rodzice, Nauczyciele!

Na polecenie Naczelnik Wydziału Edukacji Pani Ireny Wojtanowicz-Stadler przekazujemy informację do bezwzględnego przestrzegania i zastosowania dotyczącą

obowiązku pozostawania przez dzieci i uczniów w domu na czas zawieszenia funkcjonowania jednostek oświatowych.

"Czas ograniczenia funkcjonowania placówek oświatowych nie jest okresem ferii szkolnych i nie oznacza zwolnienia z czasu nauki. Uczniowie w dniach tygodnia, w których dotychczas realizowali kształcenie w szkole realizują to kształcenie w domu w formie samokształcenia i z wykorzystaniem materiałów udostępnionych przez poszczególnych nauczycieli".

Wszystkie niezbędne  informacje i rekomendacje dostępne są na stronie

Urzędu Miejskiego w Jaworznie  www.um.jaworzno.pl

Małgorzata Wąsowicz – Dyrektor PM 15

• Uwaga Rodzice .

• Informacja Pilna dla Rodziców !

Szanowni Rodzice !

Zgodnie z decyzją rządu o zamknięciu od poniedziałku wszystkich placówek oświatowych w związku z zagrożeniem rozprzestrzeniania się koronawirusa informujemy,

że w dniu jutrzejszym i najbliższy piątek, tj. 12 i 13 marca 2020 r. przedszkole zabezpiecza opiekę nad dziećmi, których rodzice zgłoszą taką potrzebę.

Od poniedziałku tj. 16 marca do 25 marca przedszkole nie będzie czynne.

Prosimy o zapoznanie się z informacjami na stronie miejskiej www.um.jaworzno.pl

oraz śledzenie strony internetowej przedszkola.

Dyrektor Przedszkola – Małgorzata Wąsowicz

• PILNE !

• Drodzy Rodzice !

DRODZY RODZICE!

W związku z zagrożeniem dotyczącym zachorowań na koronawirusa uprzejmie prosimy o nie przyprowadzanie do przedszkola chorych dzieci ( infekcje górnych dróg oddechowych, katar , kaszel). W związku z zachowaniem czujności wobec dzieci przebywających na zajęciach edukacyjnych w przedszkolu prosimy o nie wchodzenie do sal zajęć. Jeżeli rodzice przebywali poza granicami kraju w ostatnim czasie proszeni są o zgłaszanie tego faktu do dyrektora przedszkola i Sanepidu w Jaworznie     ( telefonicznie) oraz postępowanie z zasadami ogłoszonymi przez Główny Inspektorat Sanitarny.

W przypadkach koniecznych pracownicy będą do dyspozycji na holu przedszkolnym, ewentualnie telefonicznie lub e-mailowo.

Z góry dziękujemy