• WPŁATY NA RADE RODZICÓW

     • ROK SZKOLNY 2020/2021

      Szanowni Państwo!

       

      Na zebraniu Rady Rodziców w dniu 21 września 2020 r. ustalono, iż składka w roku szkolnym 2020/2021 wynosić będzie 60 zł za semestr. Zachęcamy do dokonywania wpłat na Radę Rodziców wg poniższego harmonogramu:

       

      I semestr – 60 zł – płatne do 31 października 2020 r.

      II semestr 60 zł – płatne do 28 lutego 2021 r.

       

      W związku z obecną sytuacją postanowiono również, że budżet będzie planowany w skali semestru, a nie całego roku szkolnego. Dlatego zachęcamy, aby dokonywać wpłat z podziałem na semestry, a nie jednorazowo cała kwota.

       

      Rodzeństwa obowiązuje schemat: pierwsze dziecko 100%, kolejne 50% kwoty.

       

      Dane do przelewu:

      Nr konta: 11 1050 1302 1000 0097 0507 4053 ING Bank Śląski

      Małgorzata Jędrzejewska

      tytułem: Rada Rodziców, imię i nazwisko dziecka, grupa.

       

      Serdecznie dziękujemy!

     • INFORMACJA OD RADY RODZICÓW

     • DRODZY RODZICE !

      INFORMACJA

       

      Szanowni Państwo, przedstawiamy poniżej kilka punktów zawartych w Regulaminie Rady Rodziców, które w istotny sposób wpływają na organizację budżetu Rady:

       

      1. Składki na Radę Rodziców są w pełni dobrowolne, nie obowiązkowe. Należy jednak liczyć się z faktem, że w przypadku nieopłacenia składki, dziecko nie będzie miało możliwości skorzystania w pełni z projektów, które realizuje Rada (chodzi tu głównie o upominki na Mikołaja czy Dzień Dziecka);

      2. Z budżetu Rady Rodziców mogą być realizowane następujące projekty: doposażenie sal przedszkolnych w zabawki, gry, sprzęty, organizacja transportu, wycieczek, opłacanie osób prowadzących uroczystości okolicznościowe (głównie Mikołaj, Wodzirej na dorocznym pikniku), zakup upominków na uroczystości okolicznościowe (Mikołaj, Dzień Dziecka), zakup nagród dla laureatów konkursów organizowanych w Przedszkolu oraz inne, wyszczególnione w Regulaminie Rady Rodziców.

      3. Doposażenie Przedszkola oraz zakup nagród odbywa się zawsze na wniosek Dyrekcji lub Rady Pedagogicznej Przedszkola, po zatwierdzeniu przez Radę w składzie członków Rady, które stawiają się na obowiązkowych zebraniach. Na tej zasadzie w poprzednich latach z budżetu Rady zakupiono dla Przedszkola m. in. rzutnik wraz z laptopem, zamek dmuchany do dyspozycji wszystkich grup, przenośny sprzęt nagłaśniający do dyspozycji wszystkich grup, utworzono również kącik matematyczny z pomocami dla wszystkich grup wiekowych. Na bieżąco również doposaża się grupy w gry i zabawki w miarę możliwości finansowych Rady oraz na wniosek wychowawców. O tym, w jaki sposób rozdysponowano środki Rady, informujemy Państwa w corocznym zestawieniu wydatków, który widnieje na stronie internetowej Przedszkola lub jest wywieszany na tablicy ogłoszeniowej w Przedszkolu.

      4. Wpłata składki na Radę Rodziców jest możliwa JEDYNIE na numer konta bankowego dostępnego na stronie internetowej Przedszkola lub tablicy informacyjnej w Przedszkolu. Jednocześnie bardzo prosimy o terminowe wpłaty!

      Serdecznie dziękujemy za każdą wpłatę na Radę Rodziców. Zapraszamy wszystkich chętnych Rodziców do współpracy, a w razie pytań i wątpliwości – do kontaktu.

      Przewodnicząca Rady Rodziców

      Małgorzata Jędrzejewska

   • Kontakty

    • Przedszkole Miejskie nr 15 w Jaworznie
    • przedszkole15@jaworzno.edu.pl
    • 327629237 327629238 237629239 fax e-PUAP /PM15Jaworzno/SkrytkaESP
    • Przedszkole Miejskie nr 15 w Jaworznie 43-600 Jaworzno, ul. Azot 16 Przedszkole pracuje od godziny 6:00 do 16:30 Kontakt z dyrektorem; od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00. Inne godziny kontaktu z dyrektorem w przypadku potrzeb rodzica po uzgodnieniu telefonicznym. Kontakt z nauczycielami grup - zgodnie z pracą na grupach, telefoniczny wg. potrzeb rodzica. Poland
   • Logowanie