• WPŁATY NA RADE RODZICÓW

• ROK SZKOLNY 2020/2021

Szanowni Państwo!

Na zebraniu Rady Rodziców w dniu 21 września 2020 r. ustalono, iż składka w roku szkolnym 2020/2021 wynosić będzie 60 zł za semestr. Zachęcamy do dokonywania wpłat na Radę Rodziców wg poniższego harmonogramu:

I semestr – 60 zł – płatne do 31 października 2020 r.

II semestr 60 zł – płatne do 28 lutego 2021 r.

W związku z obecną sytuacją postanowiono również, że budżet będzie planowany w skali semestru, a nie całego roku szkolnego. Dlatego zachęcamy, aby dokonywać wpłat z podziałem na semestry, a nie jednorazowo cała kwota.

Rodzeństwa obowiązuje schemat: pierwsze dziecko 100%, kolejne 50% kwoty.

Dane do przelewu:

Nr konta: 11 1050 1302 1000 0097 0507 4053 ING Bank Śląski

Małgorzata Jędrzejewska

tytułem: Rada Rodziców, imię i nazwisko dziecka, grupa.

Serdecznie dziękujemy!

• INFORMACJA OD RADY RODZICÓW

• DRODZY RODZICE !

INFORMACJA

Szanowni Państwo, przedstawiamy poniżej kilka punktów zawartych w Regulaminie Rady Rodziców, które w istotny sposób wpływają na organizację budżetu Rady:

1. Składki na Radę Rodziców są w pełni dobrowolne, nie obowiązkowe. Należy jednak liczyć się z faktem, że w przypadku nieopłacenia składki, dziecko nie będzie miało możliwości skorzystania w pełni z projektów, które realizuje Rada (chodzi tu głównie o upominki na Mikołaja czy Dzień Dziecka);

2. Z budżetu Rady Rodziców mogą być realizowane następujące projekty: doposażenie sal przedszkolnych w zabawki, gry, sprzęty, organizacja transportu, wycieczek, opłacanie osób prowadzących uroczystości okolicznościowe (głównie Mikołaj, Wodzirej na dorocznym pikniku), zakup upominków na uroczystości okolicznościowe (Mikołaj, Dzień Dziecka), zakup nagród dla laureatów konkursów organizowanych w Przedszkolu oraz inne, wyszczególnione w Regulaminie Rady Rodziców.

3. Doposażenie Przedszkola oraz zakup nagród odbywa się zawsze na wniosek Dyrekcji lub Rady Pedagogicznej Przedszkola, po zatwierdzeniu przez Radę w składzie członków Rady, które stawiają się na obowiązkowych zebraniach. Na tej zasadzie w poprzednich latach z budżetu Rady zakupiono dla Przedszkola m. in. rzutnik wraz z laptopem, zamek dmuchany do dyspozycji wszystkich grup, przenośny sprzęt nagłaśniający do dyspozycji wszystkich grup, utworzono również kącik matematyczny z pomocami dla wszystkich grup wiekowych. Na bieżąco również doposaża się grupy w gry i zabawki w miarę możliwości finansowych Rady oraz na wniosek wychowawców. O tym, w jaki sposób rozdysponowano środki Rady, informujemy Państwa w corocznym zestawieniu wydatków, który widnieje na stronie internetowej Przedszkola lub jest wywieszany na tablicy ogłoszeniowej w Przedszkolu.

4. Wpłata składki na Radę Rodziców jest możliwa JEDYNIE na numer konta bankowego dostępnego na stronie internetowej Przedszkola lub tablicy informacyjnej w Przedszkolu. Jednocześnie bardzo prosimy o terminowe wpłaty!

Serdecznie dziękujemy za każdą wpłatę na Radę Rodziców. Zapraszamy wszystkich chętnych Rodziców do współpracy, a w razie pytań i wątpliwości – do kontaktu.

Przewodnicząca Rady Rodziców

Małgorzata Jędrzejewska